×

החזרות:

אופן החזרת הפריטים – ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני/ שיחת טלפון מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.

איסוף ע"י שליח מבית הלקוח- 30 ש"ח

החזרת חבילה באופן עצמאי לרמת גן/ תל אביב– (בתיאום והודעה מראש דרך שירות הלקוחות) – חינם

במקרה של משלוח שהוחזר אלינו מהדואר היות והלקוח לא אסף אותו מהסניף, נשלח אותו אליך שנית (בתאום מראש), ובתוספת דמי משלוח של 15 ש"ח

הכתובת למשלוח הינה-

מען: לכבוד JR360, מאי, כתובת: דיזינגוף 263, יישוב ת”א. מיקוד: 6311715, נייד: 0526970964

– יש לשלוח לכתובת המייל שלנו info@jr360.co.il – מייל המפרט את פרטי ההזמנה ולכתוב את סיבת ההחזרה יחד עם מס’ מעקב המשלוח.

* ביטול ההזמנה ע”י המשתמש כפוף לכך שהמשתמש יחזיר את הפריט באריזתו המקורית, כאשר התווית מחוברת לאזיקון, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או כתם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא ובצירוף קבלה. בהחזרת פריט אין לקפל את המארז, או ליצור כל פגם בזמן אריזה לפריט.

5. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

6. מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל והלקוחות הביעו עניין להחזירם- החזרתם תתאפשר עד 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר. הלקוחות יקבלו החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי של 100 ש”ח- הזול מביניהם. במידה ויבחרו בקבלת זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם – ללא ניכוי.

* החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש”ח.

Go Top

משלוח דואר חינם בקנייה מעל ₪200
משלוח מהיר חינם בקנייה מעל ₪300

 

קחו 10% הנחה

לקניה הראשונה שלכם


 

לא תודה, אני מעדיף/ה לשלם מחיר מלא